wtorek, 21 kwietnia 2015

Spotkanie w Kwadracie.

W miniony czwartek, dnia 16 kwietnia, pamiętnego roku 2015, w warszawskim klubie Kwadrat przy ulicy Poznańskiej, odbyło się spotkanie uczestników forum zegarkowego, na którym to spotkaniu Łukasz Błażejak, prywatnie również pasjonat zegarkowy, zaprezentował zbiór opowiadań humorystycznych swojego autorstwa pt: "To nie jest rozmowa na telefon".

W mrocznej atmosferze klubu obecni z przerażeniem wysłuchiwali opowieści Błażejaka o tym jak świat zatrzymał się w oczekiwaniu na lekturę choćby jednego z opowiadań zawartych w tymże zbiorze. Z ulgą przywitali fakt, iż koniec świata nie nastąpił. Nie tym razem. Świat lekturę pozycji Błażejaka wytrzymał.

Wśród zachwytów nad kolejnymi nowymi zegarkami znalazło się miejsce na rozmowę o książce. Rozmowę zarówno o samej treści książki jak i procesie wydawniczym. Jest to bowiem zagadnienie ciekawe dla kogoś, kto nie miał z tym wcześniej do czynienia.

Dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym. A gdy pożyteczne jest jednocześnie i przyjemnym, wtedy sukces staje się podwójnym. Uczestnicy spotkania w klubie Kwadrat przekonali się o tym w praktyce.
2 komentarze:

Annette ;-) pisze...

No to jeszcze więcej takich przyjemnych i pożytecznych sukcesów Ci życzę i monopolu na pierwsze miejsca na listach książkowych bestsellerów.

Lukasz Blazejak pisze...

Dziękuję, mimo że zapeszyłem. ;-)